Najlepsze drinki bezalkoholowe na upał

Letnie drinki to nie tylko pomysł na orzeźwienie, ale również świetny pomysł na relaks. Nic nie działa tak rozluźniająco, jak wypoczynek na hamaku z drinkiem w ręku. Kolorowe koktajle bez dodatku alkoholu również zasługują na szczególną uwagę, szczególnie w gorące dni. Zamiast pić gotowe soki czy napoje gazowane o wiele lepszym wyjściem wydaje se przyrządzenie drinka. Łączenie ze sobą różnych smaków owocowych soków z tonikiem, wodą mineralną i kostkami lodu nie tylko doskonale nawodnią organizm, ale również rewelacyjnie smakują. Przygotowaliśmy listę najlepszych bezalkoholowych drinków, które możesz podać również swoim dzieciom. Sprawdź naszą propozycję.

Tropikalne orzeźwienie- drink, który przygotowuje się z mieszanki soku ananasowego, grejpfrutowego. Niecodziennym składnikiem jest jogurt naturalny, który delikatnie zagęszcza koktajl. Napój można dosłodzić brązowym cukrem.

Błękitna laguna- owocowy drink, którego bazą jest również sok ananasowy i grejpfrutowy. Tutaj zamiast jogurtu naturalnego używa się bezalkoholowego blue curacao, dzięki któremu drink uzyska piękny błękitny kolor.

Pinacolada bezalkoholowa- ta wersja pinacolady jest również pyszna jak jej alkoholowa siostra. Aby uzyskać orzeźwiający napój, wystarczy zmieszać ze sobą sok ananasowy i kokosowy oraz dodać pokruszony lód.

Lemon tea- drink, który powstał z mrożonej herbaty o smaku cytronowym z dodatkiem syropu z limonki. Do przyozdobienia używa się liści świeżej mięty. Taki drink chłodzi idealnie w upalne dni.

Relaks na plaży- to połączenie soku pomarańczowego z gazowaną woda mineralną i syropu grenadyna. Jest nie za słodki i mocno orzeźwiający.

Zielono mi- to napój na bazie toniku połączony z miętowym syropem, który uzupełnia się kruszonym lodem. Tak przygotowany drink mocno chłodzi i nawadnia w najbardziej gorący dzień.

Wiśniowa dama- to mieszanka soku wiśniowego, z marakui oraz toniku, który dosładza się brązowym cukrem oraz uzupełnia się pokruszonym lodem.

Bezalkoholowe Mojito- orzeźwiająca wersja znanego i lubianego na całym świecie drinku. W jego przygotowaniu zamiast rumu dodaje się napój gazowany o smaku limonki, sok ze świeżej limonki i cukier trzcinowy oraz jak w tradycyjnej wersji- pokruszony lód.

Add Comment